Настан на списокот на Бибит Dogecoin

Настан на списокот на Бибит Dogecoin

바이비트 도지코인

 

Настан за список на YBYBIT Dogecoin (DOGE)

 

🐶 Како да учествувате

во центарот за придобивки DOGEWOW ” Внесете го кодот

 

 

Eri Период на настан

2/2 19:00 – 11/6 6:59 (Кореја)

 

VentНастан # 1 (7500 луѓе по принцип прв дојден, прв услужен)

Минимален депозит од 500 USDT> 10 USDT бонус

* По депонирање со друга паричка, таа е прифатена дури и ако ја замените за USDT

 

VentНастан # 2 (7500 лица по принцип прв дојден, прв услужен)

Постигнување на најмалку 2.000 USDT обем на тргување со вечен договор DOGE / USDT> 10 USDT бонус

 

„Настан # 3 (основа„ прв дојден-прв услужен “)

Доколку им ја препорачате Бибит на вашите пријатели, а препорачаните пријатели ги постигнат горенаведените два услови, ќе добиете по 15 УСД бонус (до 5 лица)

 

🐶 Известување

* Под-сметките не можат да учествуваат во овој настан.

* Размената / повлекувањето во периодот на настанот може да влијае на нето износот на депозитот.

 

 

20% попуст на доживотна провизија од бибит Код за упатување

https://www.bybit.com/ko-KR/register?affiliate_id=18499&language=ko-KR&group_id=0&group_type=1

B5QJY

Кога се пријавувате преку мобилен / апликација, не заборавајте да го внесете упатниот код B5QJY директно за да се придружите.

 

이 글은 Albanian (Albanian) العربية (Arabic) Հայերեն (Armenian) Azərbaycan (Azerbaijani) Euskara (Basque) বাংলাদেশ (Bengali) Bosnian (Bosnian) Български (Bulgarian) Català (Catalan) 简体中文 (Chinese (Simplified)) 繁體中文 (Chinese (Traditional)) Hrvatski (Croatian) Čeština (Czech) Dansk (Danish) Nederlands (Dutch) English (English) Esperanta (Esperanto) Eesti (Estonian) Suomi (Finnish) Français (French) Galego (Galician) Deutsch (German) Ελληνικά (Greek) עברית (Hebrew) हिन्दी (Hindi) Magyar (Hungarian) Íslenska (Icelandic) Indonesia (Indonesian) Gaeilge (Irish) Italiano (Italian) 日本語 (Japanese) 한국어 (Korean) Kurdish (Kurdish) Latviešu (Latvian) Lietuvių (Lithuanian) македонски Melayu (Malay) Malti (Maltese) Mongolian (Mongolian) Nepali (Nepali) Norsk bokmål (Norwegian Bokmål) فارسی (Persian) Polski (Polish) Português (Portuguese, Brazil) Português (Portuguese, Portugal) Punjabi (Punjabi) Română (Romanian) Русский (Russian) српски (Serbian) Slovenčina (Slovak) Slovenščina (Slovenian) Somali (Somali) Español (Spanish) Svenska (Swedish) Tamil (Tamil) ไทย (Thai) Türkçe (Turkish) Українська (Ukrainian) اردو (Urdu) Uzbek (Uzbek) Tiếng Việt (Vietnamese) Cymraeg (Welsh) Yiddish (Yiddish) Zulu (Zulu)에서도 제공됩니다

%d bloggers like this: