50% zbritje e tarifës për referim në BitGet 5 Ngjarje bonusi USDT

비트겟 추천인 50% 할인

50% zbritje në tarifën e referimit BitGet

5 USDT ngjarje mirësie

Miremengjes. Të gjithë duket se janë të interesuar për monedhat këto ditë.

Sot, le të hedhim një vështrim në shkëmbimin BITGET.

BitGet Exchange është një këmbim i ardhmes i kriptovalutave në Singapor.

Rankedshtë renditur në vendin e 5-të midis shkëmbimeve globale të së ardhmes.

Deri më tani, unë kam rekomanduar shkëmbimet Binance dhe Bybit.

Për shkak se shkëmbimi BitGet ka një ngjarje shumë të pazakontë.

Po postoj për t’ju njoftuar.

Për ata që aktualisht janë duke përdorur monedha ose që janë të interesuar për monedha

Shpresoj që kjo të ndihmojë shumë.

비트겟 이미지

 

Këtë herë, unë u zgjodha si një Ndikues zyrtar BitGet.

Binance dhe Bybit, të cilat përdoren nga shumë njerëz,

Ka një arsye pse rekomandova edhe Buyget Exchange.

Së pari, një ndërfaqe që nuk mbetet pas Binance dhe Bybit,

Divizioni i Mbështetjes së Konsultimeve Koreane 24 orë

Njihuni me funksionet e tregtisë së kopjeve

Mendova se mund të prezantohesha.

 

비트겟 추천인 수수료 50% 할인

Sigurisht, ngjarja e komisionit 50% është jokonvencionale.

Arsyeja më vendimtare që u interesova për Bitget ishte

Mendoni për atë si tregti kopjimi.

Në fakt, edhe duke parë zbritjen e tarifës, unë

Unë mendoj se ka përparësi të mëdha.

Ata që shpesh tregtojnë bitcoin,

Sidomos për ata që përdorin shumë tregtimin e të ardhmes.

Ju tashmë mund të njiheni me rëndësinë e zbritjes së tarifave.

Sidoqoftë, anëtarët e rinj këshillohen të përdorin shkëmbime të famshme.

Trueshtë e vërtetë që mendova se ishte mirë.

Sigurisht, funksioni i tregtisë së kopjimit do të jetë i dobishëm edhe për anëtarët ekzistues.

Do t’u ndihmojë shumë anëtarëve të rinj që nuk janë të njohur me tregtinë.

Tregtimi i Kopjimit të Bitget

 

Tregtarët me kthim të mirë me funksion të tregtisë së kopjimit

Ju mund të bëheni një ndjekës i tregtarit të kopjimit.

Kur të bëheni ndjekës, mund të bëni porosi nga ai tregtar.

Possibleshtë e mundur të ndiqni të njëjtën gjë.

 

Unë nuk bëj tregti,

Vetëm duke ndjekur tregtarët me kthim të mirë

Kjo do të thotë se është e mundur të gjenerohen të ardhura.

</s></s>

Mendova se ishte një tipar vërtet i bukur.

Ju dëshironi të tregtoni të ardhme, por të gjatë (blerje), të shkurtër (shitje), etj.

Për ata që nuk janë të njohur me tregtinë ose nuk kanë besim

Sepse do të jetë një mundësi e madhe.

</s></s>

Përdorimi i CopyTrader është gjithashtu shumë i thjeshtë.

Nëse shihni një tregtar që dëshironi dhe ndiqni

Ky është një kusht për tregtinë e kopjimit.

 

비트겟 카피트레이딩

Siç tregohet në foton më lart, shfaqet rendimenti aktual i tregtarit dhe shkalla e fitimit.

Mund të renditni për shikim të lehtë.

Ndiqni tregtarin që ju përshtatet mirë.

Ulni stresin e tregtisë

Edhe ata që kanë vështirësi në tregtinë e monedhave, norma e kthimit

Mund të thuhet se është disi e garantuar.

</s></s>

Në fakt, unë mendoj se stresi i tregtisë është i madh ndërsa luan Bitcoin.

Tregtimi i kopjimit do ta heq këtë stres.

 

비트겟 수수료 평생 50% 할인
</s></s>

Dhe kjo është një ngjarje komisioni që do të habisë të gjithë.

Ju mund të merrni një zbritje prej 50% të tarifave përgjithmonë.

Nëse regjistroheni këtu tani

5 USDT ngjarje mirësie Unë jam duke e bërë atë deri në

Shpresoj të mos e humbisni këtë mundësi dhe ta provoni.

 

Ju duhet të regjistroheni përmes lidhjes më poshtë për të marrë një zbritje 50% të tarifave

Ju lutemi regjistrohuni duke përdorur lidhjen më poshtë për ta marrë atë!

Lidhja e Kodit të Referimit të Bitget Mobile 50%

BitGet PC / Web 50% Lidhja e Kodit të Referimit

Nëse guxoni të krahasoni, duket se është 2-3 herë më e lirë se shkëmbimet e tjera.

 

Ata që janë të njohur me tregtinë e monedhave

Ne ju rekomandojmë që të përdorni BitGet dhe të merrni një zbritje pagese.

 

비트겟 수수료

 

Tarifa e përgjithshme e përdoruesit

Krijuesi 0,04% Marrësi 0,06%

Tarifa bazë nuk është e keqe as.

</s></s>

Nëse regjistroheni duke përdorur lidhjen e referimit që unë jap këtu,

Krijuesi 0,02% Marrësi 0,03%

50% zbritje për tërë jetën.

</s></s>

5 ngjarje me dhurim USDT dhe

50 dollarë të kushtëzuar për pajtimtarët e rinj (ekuivalente me rreth 60,000 fitime)

Ekziston edhe një ngjarje shpagimi.

 

비트겟 페이백 이벤트

ngjarje shpagimi

 

Kufizuar në 50 njerëzit e parë

Përfundoni të paktën një transaksion të ardhshëm pasi të keni depozituar 1,000 usdt brenda afatit

Zbatoni automatikisht ngjarjet vetëm për pajtimtarët e referimit

Thuhet se ngjarja është në zhvillim e sipër para një njoftimi të veçantë.

Kur transaksioni i të ardhmes përfundon pas depozitimit deri në orën 12:00 çdo të enjte

Pagesat do të bëhen me shumicë nga ora 8 e Premte.

</s></s>

**

Bonusi thuhet se paguhet në çantë btc / usdt.

Kjo dhuratë nuk kthehet.

Sidoqoftë, fitimet e krijuara pas kësaj mund të tërhiqen.

Kur përpiqeni të tërheqni me forcë bonusin, thuhet se është e nevojshme të keni kujdes për skadimin automatik.

Unë mendoj se është me të vërtetë një ngjarje për përdoruesit e vërtetë.

Ndjehem mire.

</s></s>

Ata që janë regjistruar tashmë për referime mund të marrin pjesë.

Sidoqoftë, gjatë periudhës së rishikimit, shuma neto e depozitës prej 1.000 usdt

Ju duhet ta mbani atë.

Merrni 50% zbritje të komisionit në Bitget

Sigurohuni që të përdorni funksionin e tregtimit të kopjimit.

Shpresoj të keni një mundësi të shkëlqyer.

이 글은 Albanian العربية (Arabic) Հայերեն (Armenian) Azərbaycan (Azerbaijani) Euskara (Basque) বাংলাদেশ (Bengali) Bosnian (Bosnian) Български (Bulgarian) Català (Catalan) 简体中文 (Chinese (Simplified)) 繁體中文 (Chinese (Traditional)) Hrvatski (Croatian) Čeština (Czech) Dansk (Danish) Nederlands (Dutch) English (English) Esperanta (Esperanto) Eesti (Estonian) Suomi (Finnish) Français (French) Galego (Galician) Deutsch (German) Ελληνικά (Greek) עברית (Hebrew) हिन्दी (Hindi) Magyar (Hungarian) Íslenska (Icelandic) Indonesia (Indonesian) Gaeilge (Irish) Italiano (Italian) 日本語 (Japanese) 한국어 (Korean) Kurdish (Kurdish) Latviešu (Latvian) Lietuvių (Lithuanian) македонски (Macedonian) Melayu (Malay) Malti (Maltese) Mongolian (Mongolian) Nepali (Nepali) Norsk bokmål (Norwegian Bokmål) فارسی (Persian) Polski (Polish) Português (Portuguese, Brazil) Português (Portuguese, Portugal) Punjabi (Punjabi) Română (Romanian) Русский (Russian) српски (Serbian) Slovenčina (Slovak) Slovenščina (Slovenian) Somali (Somali) Español (Spanish) Svenska (Swedish) Tamil (Tamil) ไทย (Thai) Türkçe (Turkish) Українська (Ukrainian) اردو (Urdu) Uzbek (Uzbek) Tiếng Việt (Vietnamese) Cymraeg (Welsh) Yiddish (Yiddish) Zulu (Zulu)에서도 제공됩니다

%d bloggers like this: