Depozitë Binance

바이낸스 입금 텍스트 이미지

Depozitë Binance

Këtu janë 9 mënyra për të depozituar në Binance!

Para së gjithash, shumë njerëz

Pas blerjes së një monedhe në një bursë vendase (Upbit Coinone, Bithumb, etj.)

Ju po e përdorni atë si një mënyrë për ta dërguar në Binance.

 

Ashtë pak e bezdisshme, por është e lehtë pasi të mësohesh.

 

Binance Përmes pagesës së kartës së kreditit ose transaksionit P2P

Depozita në Won Koreane (KRW) është gjithashtu e mundur

 

atëherë nga tani e tutje Nga metoda e depozitave në mënyrën e tërheqjes

dhe tarifë Le të shkojmë në detaje.

 

바이낸스 20% 수수료 할인 가입

 

Për të depozituar para në Binance, së pari duhet të regjistroheni në Binance.

Nëse nuk jeni regjistruar ende në Binance Exchange,

20% zbritje lidhje për komisionin gjatë gjithë jetës Ne ju rekomandojmë që të regjistroheni me

Ne rekomandojmë riregjistrimin për ata që janë regjistruar në intervalin 0-10%.

Nëse dëshironi të dini më shumë për këtë Artikuj për Tarifat e Binance e

ju lutem vini re

Metodat e Depozitimit të Binance

 

Klikoni në butonin fiat dhe spot

Klikoni në butonin e depozitimit

Klikoni në skedën Cryptocurrency

Zgjidhni kriptovalutën e depozitës

Zgjidhni një rrjet depozitash

Kopja e adresës së depozitës

Depozitë në Korenë e fituar në shkëmbimin në vend

Blerja e Monedhave Spot Exchange

Depozitë në Binance

 

Ethereum përdoret shumë për të blerë monedha në bursat në vend.

Mënyra e pagesës së kartës Binance

 

Fiat dhe Spot Kliko

Klikoni Depozita

Zgjidhni skedën fiat

vërtetimi i identitetit

Zgjidhni monedhën dhe mënyrën tuaj të pagesës

Pagesa e kartës Binance është në proces

 

Metodat e Tërheqjes së Binance

 

Klikoni në faqen e pasqyrës së portofolit

Klikoni në butonin e tërheqjes

Zgjidhni kriptovalutën e tërheqjes

Zgjidhni rrjetin tuaj

Vendosni shumën e tërheqjes

Vendosni adresën e tërheqjes

Klikoni Dorëzo

verifikimi i kodit

Tërheqja e Binance përfundoi

Ekziston një tarifë për tërheqjen

Personalisht, unë kam tarifa të ulëta transaksioni.

Ne ju rekomandojmë që të tërhiqni para me Ripple.

 

 

Tarifat e tërheqjes së binance

 

BTC: 0.0005

ETH (ERC20): 0.005

XRP: 1

TRX ERC20): 211

SNT: 159

 

Para së gjithash, Binance Tarifat e depozitave janë falas është

Sidoqoftë, tarifat e tërheqjes maten ndryshe për kriptovalutat e ndryshme.

Ju mund t’i referoheni më sipër për tarifat e tërheqjes së kriptovalutave përfaqësuese që përdoren shpesh për transmetim.

 

바이낸스 20% 할인 코드 이미지

FS4JNWH0

이 글은 Albanian العربية (Arabic) Հայերեն (Armenian) Azərbaycan (Azerbaijani) Euskara (Basque) বাংলাদেশ (Bengali) Bosnian (Bosnian) Български (Bulgarian) Català (Catalan) 简体中文 (Chinese (Simplified)) 繁體中文 (Chinese (Traditional)) Hrvatski (Croatian) Čeština (Czech) Dansk (Danish) Nederlands (Dutch) English (English) Esperanta (Esperanto) Eesti (Estonian) Suomi (Finnish) Français (French) Galego (Galician) Deutsch (German) Ελληνικά (Greek) עברית (Hebrew) हिन्दी (Hindi) Magyar (Hungarian) Íslenska (Icelandic) Indonesia (Indonesian) Gaeilge (Irish) Italiano (Italian) 日本語 (Japanese) 한국어 (Korean) Kurdish (Kurdish) Latviešu (Latvian) Lietuvių (Lithuanian) македонски (Macedonian) Melayu (Malay) Malti (Maltese) Mongolian (Mongolian) Nepali (Nepali) Norsk bokmål (Norwegian Bokmål) فارسی (Persian) Polski (Polish) Português (Portuguese, Brazil) Português (Portuguese, Portugal) Punjabi (Punjabi) Română (Romanian) Русский (Russian) српски (Serbian) Slovenčina (Slovak) Slovenščina (Slovenian) Somali (Somali) Español (Spanish) Svenska (Swedish) Tamil (Tamil) ไทย (Thai) Türkçe (Turkish) Українська (Ukrainian) اردو (Urdu) Uzbek (Uzbek) Tiếng Việt (Vietnamese) Cymraeg (Welsh) Yiddish (Yiddish) Zulu (Zulu)에서도 제공됩니다

%d bloggers like this: