Kodi referues i referimit të komisionit Bybit 20% kodi i ftesës së regjistrimit në zbritje

Ulja e referimit të tarifës ByBit 20% Kodi i Ftesës

Bybit imazhi i regjistrimit të kodit zbritës 20%

Shkoni te lidhja për t’u regjistruar për 20% zbritje

Kodi i Referimit Bybit B5QJY

Kodi i zbritjes për jetën 20% për tarifat e bybit (ky është kodi maksimal i zbritjes)

Kur regjistroheni me kompjuter, lidhja futet automatikisht, kështu që nuk keni nevojë të futni informacione shtesë.

Kur regjistroheni me aplikacionin, lidhja nuk futet automatikisht, kështu që duhet të futni kodin e referimit B5QJY për të marrë një zbritje prej 20% në tarifën e jetës.

 

Binance dhe Bybit po garojnë për vendet e 1-rë dhe të 2-të në shkëmbimet e së ardhmes.

Në rastin e Bybit, ndryshe nga shkëmbimet e tjera, është mirë ta përdorësh sepse shpesh pret ngjarje agresive përveç ngjarjeve themelore.

 

Ndërsa çmimi i Bitcoin rritet këto ditë, shumë njerëz po bëjnë fitime përmes tregtimit në vend dhe hiteve të vetme.

Ndërsa interesi për Bitcoin është rritur, shumë njerëz janë gjithashtu kuriozë për tregtinë e së ardhmes.

 

Tregtimi i të ardhmes është një strukturë në të cilën fitimet merren duke parashikuar rritjen dhe rënien përmes shitjes së shkurtër (të shkurtër) dhe të shkurtër (të gjatë).

Me fjalë të tjera, ajo mund të përdoret gjerësisht sepse është një metodë tregtare që mund të bëjë fitim edhe në rast të një rënieje. Mundëson gjithashtu kthime të larta kur përdorni levave.

Shumica e atyre që kanë bërë miliarda dollarë në Bitcoin mund të konsiderohet se e kanë marrë atë përmes tregtimit të të ardhmes (levave).

Kur tregtoni me levë, shkalla e komisionit tuaj rritet gjithashtu, kështu që zbritja e komisionit tuaj është me të vërtetë e rëndësishme!

 

Kodi i Referimit Bybit B5QJY

Lidhja e referimit / Klikoni për të shkuar

Kodi i zbritjes për jetën 20% për tarifat e bybit (ky është kodi maksimal i zbritjes)

Kur regjistroheni me kompjuter, lidhja futet automatikisht, kështu që nuk keni nevojë të futni informacione shtesë.

Kur regjistroheni me aplikacionin, lidhja nuk futet automatikisht, kështu që duhet të futni kodin e referimit B5QJY për të marrë një zbritje prej 20% në tarifën e jetës.

* Kur regjistroheni me aplikacionin, ju lutemi shkruani B5QJY dhe regjistrohuni!

 

E njëjta gjë vlen edhe për tregtimin në vend.

Në tregtinë e së ardhmes, do të ishte më mirë të filloje me një tarifë më të ulët, apo jo?

Në veçanti, ata që fitojnë fitime të larta

Thuhet se kursen dhjetëra mijëra dollarë tarifa në vit.

Sigurohuni që të regjistroheni për një zbritje prej 20% me një kod referimi!

이 글은 Albanian العربية (Arabic) Հայերեն (Armenian) Azərbaycan (Azerbaijani) Euskara (Basque) বাংলাদেশ (Bengali) Bosnian (Bosnian) Български (Bulgarian) Català (Catalan) 简体中文 (Chinese (Simplified)) 繁體中文 (Chinese (Traditional)) Hrvatski (Croatian) Čeština (Czech) Dansk (Danish) Nederlands (Dutch) English (English) Esperanta (Esperanto) Eesti (Estonian) Suomi (Finnish) Français (French) Galego (Galician) Deutsch (German) Ελληνικά (Greek) עברית (Hebrew) हिन्दी (Hindi) Magyar (Hungarian) Íslenska (Icelandic) Indonesia (Indonesian) Gaeilge (Irish) Italiano (Italian) 日本語 (Japanese) 한국어 (Korean) Kurdish (Kurdish) Latviešu (Latvian) Lietuvių (Lithuanian) македонски (Macedonian) Melayu (Malay) Malti (Maltese) Mongolian (Mongolian) Nepali (Nepali) Norsk bokmål (Norwegian Bokmål) فارسی (Persian) Polski (Polish) Português (Portuguese, Brazil) Português (Portuguese, Portugal) Punjabi (Punjabi) Română (Romanian) Русский (Russian) српски (Serbian) Slovenčina (Slovak) Slovenščina (Slovenian) Somali (Somali) Español (Spanish) Svenska (Swedish) Tamil (Tamil) ไทย (Thai) Türkçe (Turkish) Українська (Ukrainian) اردو (Urdu) Uzbek (Uzbek) Tiếng Việt (Vietnamese) Cymraeg (Welsh) Yiddish (Yiddish) Zulu (Zulu)에서도 제공됩니다

%d bloggers like this: