Si të depozitoni monedhën kriptomonedhë

Si të depozitoni monedhën kriptomonedhë

바이낸스 암호화폐 입금 방법 설명 이미지1

Shkëmbimi i brendshëm -> Binance

Për të përdorur Binance, një shkëmbim jashtë shtetit, duhet të zhvendosni monedhën tuaj virtuale nga shkëmbimi i brendshëm.

 

1. Monedha kriptovalute për t’u depozituar në faqen kryesore të Binance> Klikoni Depozita

2. Kur të shfaqet adresa përkatëse e portofolit të kriptomonedhës, kopjoni atë.

* Ju lutemi vini re se nëse depozitoni në adresë të gabuar, do ta humbni atë.

3. Ngjitni adresën e portofolit të kopjuar në shkëmbimin e brendshëm, futni sasinë dhe tërhiqni

  1. Depozitat e Binance do të përfundojnë brenda një ore dhe ju do të jeni në gjendje të blini monedha të ndryshme me monedhën e depozituar.

 


바이낸스 45% 할인 회원가입 타이포그래피 이미지

Deri në 20% zbritës për referuesit e Binance

이 글은 Albanian العربية (Arabic) Հայերեն (Armenian) Azərbaycan (Azerbaijani) Euskara (Basque) বাংলাদেশ (Bengali) Bosnian (Bosnian) Български (Bulgarian) Català (Catalan) 简体中文 (Chinese (Simplified)) 繁體中文 (Chinese (Traditional)) Hrvatski (Croatian) Čeština (Czech) Dansk (Danish) Nederlands (Dutch) English (English) Esperanta (Esperanto) Eesti (Estonian) Suomi (Finnish) Français (French) Galego (Galician) Deutsch (German) Ελληνικά (Greek) עברית (Hebrew) हिन्दी (Hindi) Magyar (Hungarian) Íslenska (Icelandic) Indonesia (Indonesian) Gaeilge (Irish) Italiano (Italian) 日本語 (Japanese) 한국어 (Korean) Kurdish (Kurdish) Latviešu (Latvian) Lietuvių (Lithuanian) македонски (Macedonian) Melayu (Malay) Malti (Maltese) Mongolian (Mongolian) Nepali (Nepali) Norsk bokmål (Norwegian Bokmål) فارسی (Persian) Polski (Polish) Português (Portuguese, Brazil) Português (Portuguese, Portugal) Punjabi (Punjabi) Română (Romanian) Русский (Russian) српски (Serbian) Slovenčina (Slovak) Slovenščina (Slovenian) Somali (Somali) Español (Spanish) Svenska (Swedish) Tamil (Tamil) ไทย (Thai) Türkçe (Turkish) Українська (Ukrainian) اردو (Urdu) Uzbek (Uzbek) Tiếng Việt (Vietnamese) Cymraeg (Welsh) Yiddish (Yiddish) Zulu (Zulu)에서도 제공됩니다

Leave a Reply

%d bloggers like this: