Si të Shikoni / Ndryshoni Referuesit e Binance

Kur filloni të tregtoni të ardhmen në Binance Exchange, do t’ju kërkohet të futni një kod referimi.

 

Por çfarë dreqin është kodi i referimit? Referimi është një fjalë që do të thotë “rekomandim”.

Thjesht shkruani kodin tuaj të referimit dhe regjistrohuni.

Por a duhet të futem në këtë? Çfarë dëshironi të jepni?

Ju mund të merrni një ulje të tarifës prej 10-20% kur regjistroheni dhe hyni.

Nëse nuk e futni atë, do të jetë 0%.

 

Ju gjithashtu mund të kontrolloni kodin tuaj duke klikuar në banderolën e referimit në krye të faqes kryesore.

Shumë prej jush mund të jenë regjistruar tashmë me një kod 10%. 20% nëse është e mundur Merrni një zbritje në tarifat dhe regjistrohuni përsëri!

 

Kodi i Referencës së Binance

Klikoni për t’u regjistruar për referime

 

Klikimi mbi tekstin ose foton më sipër do t’ju çojë në faqen e regjistrimit me referime Binance.

Rate Shkalla e zbritjes së rekomandimit të Binance është në vend 20% ulje, deri në 10% zbritje të dhuratave është

 

Nëse nuk doni të hyni, nuk keni pse ta futni atë.

Sidoqoftë, nuk do të jeni në gjendje të merrni zbritjen e tarifës të ofruar nga Binance.

Duket si një zbritje e vogël pagese, por ata që e përdorin shumë mund të kursejnë deri në dhjetëra mijëra fitime në vit.

 


바이낸스 추천인 최대 20% 할인

 

 

 

이 글은 Albanian العربية (Arabic) Հայերեն (Armenian) Azərbaycan (Azerbaijani) Euskara (Basque) বাংলাদেশ (Bengali) Bosnian (Bosnian) Български (Bulgarian) Català (Catalan) 简体中文 (Chinese (Simplified)) 繁體中文 (Chinese (Traditional)) Hrvatski (Croatian) Čeština (Czech) Dansk (Danish) Nederlands (Dutch) English (English) Esperanta (Esperanto) Eesti (Estonian) Suomi (Finnish) Français (French) Galego (Galician) Deutsch (German) Ελληνικά (Greek) עברית (Hebrew) हिन्दी (Hindi) Magyar (Hungarian) Íslenska (Icelandic) Indonesia (Indonesian) Gaeilge (Irish) Italiano (Italian) 日本語 (Japanese) 한국어 (Korean) Kurdish (Kurdish) Latviešu (Latvian) Lietuvių (Lithuanian) македонски (Macedonian) Melayu (Malay) Malti (Maltese) Mongolian (Mongolian) Nepali (Nepali) Norsk bokmål (Norwegian Bokmål) فارسی (Persian) Polski (Polish) Português (Portuguese, Brazil) Português (Portuguese, Portugal) Punjabi (Punjabi) Română (Romanian) Русский (Russian) српски (Serbian) Slovenčina (Slovak) Slovenščina (Slovenian) Somali (Somali) Español (Spanish) Svenska (Swedish) Tamil (Tamil) ไทย (Thai) Türkçe (Turkish) Українська (Ukrainian) اردو (Urdu) Uzbek (Uzbek) Tiếng Việt (Vietnamese) Cymraeg (Welsh) Yiddish (Yiddish) Zulu (Zulu)에서도 제공됩니다

Leave a Reply

%d bloggers like this: